• Tanulmányi
  • Sport
  • Sakk
  • Egyéb

Tanulmányi versenyeredmények

  

2017/2018-as tanév

 

Bolyai Matematika Csapatverseny megyei forduló

 

"KITARTÓAK" - Füredi Linda 7.a; Kozári Lili 7.a; Taródy Csenge 7.a; Zsámár Panna 7.a -

III. helyezett

Felkészítő nevelő: Kisházi Szabolcsné

bolyaics1

 "ÜGYESEK" - Bacsi Júlia 8.b; Kuzsner Péter 8.b; Horváth Jákó 8.b; Horváth Tamás 8.b -

VI. helyezett

Felkészítő nevelő: Molnár Gábor

 bolyaics2

 

Bolyai Matematikaverseny

 

Tálosi Mátyás 3. b    III. helyezett

Felkészítő nevelő: Sólyomné Rácz Erika

Marczin Zsombor 3.a  VI. hely

Felkészítő nevelő: Takács Ildikó

 

Salamon Szonja Vanda 6. b    I. helyezett

Erdélyi Anna 6.b    V. helyezett

Bognár Soma András 7. a     I. helyezett

Varga Péter 5.a   IV. helyezett

Felkészítő nevelő: Kisházi Szabolcsné

bolyai

 

bolyai2

 

Kiemelkedő tanulmányi eredmények - november

városi

Cserháti Idegen nyelvi verseny

   

Kálcsics Laura

8.a

IV.hely

Orbán Viktorné

   

Horváth Melitta

8.a

IV.hely

"

   

Gyenese Máté

8.a

IV.hely

"

   

Knausz Gergely

8.a

IV.hely

"

   

Réti Attila

8.a

IV.hely

Várfalviné Mihály Krisztina

   

Stróbl Ödön

8.a

V.hely

Heckenast Márta

   

Etler Soma

8.a

V.hely

"

   

Pőcze Dániel

8.a

V.hely

"

   

Széll Kata

8.b

V.hely

"

   

Rohács Alexander

8.a

V.hely

"

városi

Tortaparty

   

Horváth Jákó

8.b

I.hely

Várfalviné Mihály Krisztina

   

Bacsi Júlia

8.b

I.hely

"

   

Gyergyák Róza

8.b

I.hely

"

   

Réti Attila

8.a

I.hely

"

   

Stróbl Ödön

8.a

IV.hely

Heckenast Márta

   

Etler Soma

8.a

IV.hely

"

   

Pőcze Dániel

8.a

IV.hely

"

 

Kiemelkedő tanulmányi versenyeredmények –december

területi

Adventi-Karácsonyi Ének- és Versmondó Verseny (Piarista)

Bergán Bence

1.a

I. hely

Delyné Csere Andrea

országos

Német nyelvi levelezős csapatverseny

Pécsi Petra, Rákhely Nóra,  Domina Luca, Ódor Dóra Anna

4.a

IX. hely

Szertics Szilvia

országos

Német nyelvi levelezős csapatverseny

Imrek Sára Anna, Trojkó Nikoletta, Kuzma Zsófia, Gelencsér Zsófia

4.b

IX. hely

Szertics Szilvia

területi

Kőrösi Idegen nyelvi verseny

Kovács Barnabás

6.b

II. hely

Várfalviné Mihály Krisztina

területi

Kőrösi Idegen nyelvi verseny

Erdélyi Anna

6.b

VI. hely

Várfalviné Mihály Krisztina

területi

Kőrösi Idegen nyelvi verseny

Virág Lívia

7.a

IV. hely

Orbán Viktorné

területi

Kőrösi Idegen nyelvi verseny

Bognár Soma

7.a

I. hely

Heckenast Márta

területi

Kőrösi Idegen nyelvi verseny

Réti Attila

8.a

IV. hely

Várfalviné Mihály Krisztina

területi

 

Kőrösi Idegen  nyelvi verseny Gyergyák Róza 8.b I. hely

Várfalviné Mihály Krisztina

 

Kiemelkedő tanulmányi verseny eredmények –  február

területi

Curie Matematika Emlékverseny

Luksics Mária

5.b

II.hely

Kisházi Szabolcsné

Keller Attila

III.hely

Erdélyi Anna

6.b

II.hely

Salamon Szonja

IV.hely

Bognár Soma

7.a

II.hely

 

Kiemelkedő tanulmányi verseny eredmények - március

regionális

XIV.Gergely-napi Regionális Művészeti Fesztivál - népdaléneklés

Biczó Lilla

1.a

arany minősítés

Delyné Csere Andrea

XIV.Gergely-napi Regionális Művészeti Fesztivál - népdaléneklés

Biczó Lilla - Kollár Botond

1.a

ezüst minősítés

XIV.Gergely-napi Regionális Művészeti Fesztivál - drámajáték

Kisházi Bence - Biczó Lilla - Kollár Botond- Varga Zétény

1.a

bronz minősítés

megyei

Országos német verseny megyei döntő

Bognár Soma

7.a

I.hely

Heckenast Márta

Bognár Bori

7.a

VII.hely

megyei

Bod Péter Országos Könyvtárhasználati Verseny

Lengyel Anna

7.b

I.hely

Deák Gáborné

Goda Napsugár

II.hely

megyei

Országos német verseny megyei döntő

Szekeres Zsófia

8.b

VI.hely

Heckenast Márta

Országos angol verseny megyei döntő

Gyergyák Róza

8.b

IX.hely

Várfalviné Mihály Krisztina

 

Kiemelkedő tanulmányi verseny eredmények - április

területi

Móra napok - prózamondó verseny

Kollár Botond

1.a

III.hely

Delyné Csere Andrea

területi

Móra napok - színátszó fesztivál

Kollár Botond

1.a

arany minősítés

Varga Zétény

Czira-Mátés Szabolcs

Horváth Noel

Takács Borbála

Traub Kiss Rebeka

Kisházi Bence

Zsoldos Hanna

Dávid Réka

Salamon Jázmin

járási

Arany János szavalóverseny

Bergán Bence

1.a

III.hely

megyei

Weöres Sándor Országos Színjátszó Fesztivál - Kis Csombor

Biczó Lilla

1.a

bronz minősítés

Kollár Botond

Kisházi Bence

 

Zsoldos Hanna

 

Varga Zétény

megyei

Weöres Sándor Országos Színjátszó Fesztivál - Csomborkák

Jankovics Jázmin

1.a

bronz minősítés

Varga Zétény

Bergán Bence

 

Hegedűs Hanna

Zámbó András

Süle Zselyke

Molnár Tamás

Szilágyi Ábel

Kisházi Bence

Dávid Dóra

Biczó Lilla

Kocsis Dániel

megyei

Rajzverseny- Zalakaros

Szalai-Bognár Anna

1.b

II.hely

Cserháti Zsuzsanna

Zámbó Lili

I.hely

területi

Zrínyi olvasás verseny

Bali Noel

III.hely

Zrínyi matematika verseny

Szalai-Bognár Anna

III.hely

Hermán Szilvia

 

Móra-napok Zalakaros rajzverseny

Beke Kitti

2.a

I.hely

Jakabfiné Gerócs Elvira

megyei

Kőrösi szövegértő verseny

Selek Flóra

II.hely

Végvári Judit

Vadas Virág

IX.hely

megyei

Kőrösi szövegértő verseny

Orbán Levente

2.b

VII.hely

Halász Lászlóné

megyei

Kenguru Matematikaverseny

Tálosi Mátyás

3.b

II.hely

Sólyomné Rácz Erika

Bendegúz Tudásbajnokság Matematika

Gelencsér Noémi

 

III.hely

Kalmár Matematika verseny

Tálosi Mátyás

 

II.hely

Gelencsér Noémi

 

V.hely

területi

Zrínyi Tanulmányi verseny

Varga Boglárka

4.a

I.hely

Várfalviné Mihály Krisztina

megyei

Kaán Károly Természetismereti verseny

Győrfi Boglárka

5.a

IV.hely

Jakabné Czulek Ágota

megyei

Marcali Alapműveleti Matematika verseny

Luksics Mária

5.b

V.hely

Kisházi Szabolcsné

megyei

Rohács Erik

6.a

IV.hely

megyei

Matematika Alapműveleti verseny

Salamon Szonja

6.b

VI.hely

Kisházi Szabolcsné

Erdélyi Anna

III.hely

megyei

Honismereti Tanulmányi verseny - Tudásvadász

Horváth Hanna

V.hely

Tolnainé Demeter Csilla

Szórád Anna

IV.hely

Pál Júlia

I.hely

 

országos I.hely

Erdélyi Anna

I.hely

 

országos I.hely

Horváth Tamás

III.hely

megyei

Kaán Károly Természetismereti verseny

Pál Júlia

III.hely

Jakabné Czulek Ágota

megyei

"Sokat tud az én kezem…" - Zalaegerszeg

Horváth Tamás

nívódíj

Babati Csaba

megyei

Csokonai Alapműveleti verseny  

Erdélyi Anna

III.hely

Kisházi Szabolcsné

országos

Curie Matematika Emlékverseny

Bognár Soma

7.a

IX.hely

Kisházi Szabolcsné

megyei

Kőrösi szövegértő verseny

Bognár Bori

I.hely

Passáné Bolf Mária

megyei

Marcali Alapműveleti Matematika verseny

Zsámár Panna

II.hely

Kisházi Szabolcsné

Bognár Soma

I.hely

Kozári   Márton

IV.hely

Taródy Csenge

VI.hely

megyei

Honismereti Tanulmányi verseny - Tudásvadász

Andrasek Nóra

I.hely

Passáné Bolf Mária

országos I.hely

Fodor Kíra

III.hely

 

országos XII.hely

   

Bencze Tatjána

IV.hely

     

országos XV.hely

   

Nagy Janka

V.hely

     

országos XX.hely

megyei

Móra-napok - Zalakaros, Rajzverseny

Bognár Bori

I.hely

Babati Csaba

megyei

Csokonai Alapműveleti Matematika verseny

Bognár Soma

III.hely

Kisházi Szabolcsné

megyei

Hevesi vers- és prózaíró pályázat

Bognár Bori

II.hely

Passáné Bolf Mária

megyei

Marcali Alapműveleti Matematika verseny

Rohács Alex

8.a

IV.hely

Kisházi Szabolcsné

városi

Katasztrófavédelmi verseny

Horváth Tamás

8.b

I.hely

Molnár Gábor

Német Lajos

Lengyel Kevin

Mészáros Máté

városi

Közlekedési verseny

Horváth Tamás

I.hely

Molnár Gábor

Gyergyák Róza

I.hely

Német Lajos

II.hely

megyei

Kőrösi szövegértő verseny

Bacsi Júlia

III.hely

Passáné Bolf Mária

megyei

Közlekedési verseny

Horváth Tamás

II.hely

Molnár Gábor

Gyergyák Róza

III.hely

megyei

Hevesi vers- és prózaíró pályázat

Gyergyák Róza

II.hely

Passáné Bolf Mária

           

 

Kiemelkedő tanulmányi verseny eredmények - május

országos

Böngész Levelezőverseny alsó tagozatosoknak, matematika

Bergán Bence

1.a

I.hely

Bedőné Steinhardt Judit

Horváth Noel

Kisházi Bence

Varga Zétény

Zámbó András

Bársony Márton

III.hely

Baa Viktória

V.hely

Biczó Lilla

Kollár Botond

tankerületi

Vassné Boa Gabriella Prózamondó verseny

Kollár Botond

1.a

II.hely

Delyné Csere Andrea

Kisházi Bence

különdíj

megyei

Csokonai Alapműveleti Verseny

Gelencsér Noémi

3.b

I.hely

Sólyomné Rácz Erika

országos

Kalmár László Matematika verseny

Tálosi Mátyás

3.b

14.hely

Sólyomné Rácz Erika

város- és környéki

Péterfys alsós komplex tanulmányi verseny

Bagladi Dóra

4.a

I.hely

Halászné Tihanyi Magdolna

Hohl Rebeka

Tirászi tamara

Rákhely Nóra

város- és környéki

Péterfys alsós komplex tanulmányi verseny

Szalai Bognár Botond

4.b

III.hely

Gozdán Györgyi

Simon Alexandra Zoé

Bem Levente

Kis Bence

megyei

Péterfy tanulmányi verseny- német nyelv

Bognár Soma

7.a

I.hely

Heckenast Márta

országos

Alapműveleti matematika verseny

Zsámár Panna

7.a

14.hely

Kisházi Szabolcsné

Bognár Soma

7.a

11.hely

megyei

Péterfy tanulmányi verseny- német nyelv

Szabó Réka

7.b

III.hely

Heckenast Márta

országos

Alapműveleti matematika verseny

Zsámár Panna

7.a

14.hely

Kisházi Szabolcsné

Bognár Soma

7.a

11.hely

megyei

Péterfy tanulmányi verseny- német nyelv

Szabó Réka

7.b

III.hely

Heckenast Márta

Sport versenyeredmények

 

2017/2018-as tanév

 

Verseny szint

Verseny megnevezése

Diák neve

oszt.

Eredmény

Felkészítő neve

Labdajáték

városi

Labdarúgó verseny, II. korcsoport

Csapat:

 

I.hely

Kovács Tamás

   

Baglady Kornél

4.a

   
   

Lovrek Deján

4.a

   
   

Liplin Bence

4.a

   
   

Sipos Barnabás

4.a

   
   

Varga Péter

5.a

   
   

Torma Zsombor

5.a

   
   

Unger Patrik

3.a

   

Atlétika

megyei

Ügyességi csapatbajnokság, fiú távolugrás

Csapat:

 

II.hely

Turbuczné Simon Judit, Kovács Tamás

   

Gubricza Gergő

8.a

 
   

Gyenese Máté

8.a

 
   

Németh Martin

8.a

 
   

Herczeg Zsombor

7.b

 

megyei

Leány kislabdahajítás

Rodek Hanna

6.b

III.hely

   

Füredi Linda

7.a

III.hely

 

10x200 m váltófutás

Zsámár Panna

7.a

I.hely

   

Baa Dominika

7.b

I.hely

   

Ódor Sára

8.b

I.hely

   

Bacsi Júlia

8.b

I.hely

   

Gyenese Máté

8.a

I.hely

   

Gubricza Gergő

8.a

I.hely

   

Németh Martin

8.a

I.hely

   

Herczeg Zsombor

7.b

I.hely

Atlétika

városi

Őszi atlétika verseny III.kcs.

 

60 m futás

Doszpoth Bálint

7.a

II.hely

testnevelők

   

Németh Vilmos

6.b

III.hely

"

   

Szórád Anna

6.b

III.hely

"

 

távolugrás

Doszpoth Bálint

7.a

I.hely

"

   

Németh Vilmos

6.b

II.hely

"

   

Mulasics Dániel

6.a

III.hely

"

   

Szórád Anna

6.b

II.hely

"

 

kislabdahajítás

N.Horváth Mátyás

5.a

I.hely

"

   

Doszpoth Bálint

7.a

II.hely

"

 

4x100 m-es váltófutás

   

II.hely

"

   

Baglady Marcell

5.a

   
   

Németh Vilmos

6.b

   
   

Honfi Dávid

5.b

   
   

Doszpoth Bálint

7.a

   
           

városi

Őszi atlétika verseny IV.kcs.

 

100 m futás

Németh Martin

8.a

II.hely

testnevelők

   

Baa Dominika

7.b

I.hely

"

   

Bacsi Júlia

8.b

II.hely

"

 

távolugrás

Zsámár Panna

7.a

II.hely

"

 

4x100 m váltó

   

III.hely

"

   

Gubricza Gergő

8.a

   
   

Németh Martin

8.a

   
   

Gyenese Máté

8.a

   
   

Bános Levente

7.b

   
 

4x1000 m váltó

   

II.hely

"

   

Kurucz Levente

8.b

   
   

Németh Lajos

8.b

   
   

Dobri Soma

7.a

   
   

Herczeg Zsombor

7.b

   
 

4x600 m váltó

   

I.hely

"

   

Baa Dominika

7.b

   
   

Füredi Linda

7.a

   
   

Zsámár Panna

7.a

   
   

Goda Napsugár

7.b

   

városi

Mezei futóverseny

"

 

I. korcsoport

Zadravecz Áron

2.a

III.hely

 
 

II. korcsoport

Liplin Bence

4.a

I.hely

 
   

Simon Alexandra

4.b

I.hely

 
   

Doszpoth Anna

4.a

III.hely

 
 

III.korcsoport

Cséplő Natasa

5.a

II.hely

 
 

IV.korcsoport

Kurucz Levente

8.b

I.hely

 
   

Baa Dominika

7.b

II.hely

  

 

városi

Labdarúgó verseny III.korcsoport (Bozsik)

I.hely

Kovács Tamás

   

Molnár Mátyás

6.a

   
   

Pungor Máté

6.a

   
   

Keller Attila

5.b

   
   

Tatár Ádám

6.b

   
   

Gaál Csongor

6.b

   
   

Németh Vilmos

6.b

   
   

Németh Csongor

6.b

   

városi

Labdarúgó verseny IV.korcsoport (Bozsik)

III.hely

Kovács Tamás

   

Herczeg Zsombor

7.b

   
   

Tislér Martin

7.a

   
   

Csalló Roland

8.a

   
   

Németh Martin

8.a

   
   

Knausz Gergely

8.a

   
   

Szalai Csaba

8.a

   

városi

Teremlabdarúgás II.korcsoport

I.hely

Kovács Tamás

   

Baglady Kornél

4.a

   
   

Lovrek Deján

4.a

   
   

Liplin Bence

4.a

   
   

Varga Péter

5.a

   
   

Torma Zsombor

5.a

   
   

Haszon Botond

5.b

   

 

megyei

B33 Kosárlabda

I. hely

Turbuczné Simon Judit

 

 

Baa Dominika

7.b

 

 

Horváth Lili

7.b

 

 

Zsámár Panna

7.a

 

 

Füredi Petra

7.a

 

 

   

városi

Asztalitenisz Diákolimpia

 

 

 

Gelencsér Szabolcs

6.b

I. hely

 

 

 

Gelencsér Noémi

3.b

I. hely

 

megyei

 

Gelencsér Szabolcs

6.b

III. hely

 

 

 

Gelencsér Noémi

3.b

III. hely

 

 

 

       

városi

Játékos sportverseny

II. hely

Turbuczné Simon Judit,

Czimmermann József

 

 

Sneff Csanád

2.b

 

 

Kurucz Lázár

 

 

Farkas Réka

 

 

Heiszter Hanna

 

 

Zadravecz Áron

2.a

 

 

Bános Noémi

 

 

Kovács Léna

3.b

 

 

Baraniuk Zója

 

 

Németh Luca

4.a

 

 

Baglady Kornél

 

 

Liplin Bence

 

 

Bem Marcell

4.b

 

 

Gelencsér Zsófia

 

 

Trojkó Nikoletta

 

 

Varga Péter

5.a

 

 

Torma Zsombor

 

 

Sneff Botond

 

 

Szomjas Csenge

 

 

Kovács Petra

Kiemelkedő sporteredmények - január

megyei

Teremlabdarúgás

II.hely

Kovács Tamás 

 

Baglady Kornél

4.a

Sipos Barnabás

4.a

Liplin Bence

4.a

Lovrek Deján

4.a

Bem Marcell

3.b

Haszon Botond

5.b

Varga Péter

5.a

Torma Zsombor

5.a

 

városi

Kosárlabda diákolimpia III.kcs. leány

I.hely

Turbuczné Simon Judit

 

Szórád Anna

6.b

Vörös Boglárka

6.b

Csárdi Zoé

6.a

Lamm Luca

6.a

Goda Jázmin

6.a

Németh Luca

4.a

Bagladi Dóra

4.a

Szép Virág

4.b

Gelencsér Zsófia

4.b

Trojkó Nikolett

4.b

Szomjas Csenge

5.a

 

városi

Kosárlabda diákolimpia IV.kcs. fiú

II.hely 

Turbuczné Simon Judit

 

Horváth Jákó

8.b

Lengyel Kevin

8.b

Kuzsner Péter

8.b

Varga Marcell

8.b

Németh Levente

6.a

Horváth Bálint

5.a

Farkas Máté

7.b

Hosszú Kevin

7.b

Rózsahegyi Márton

7.a

Kozári Márton

7.a

 

városi

Kosárlabda diákolimpia IV.kcs. leány

I.hely

Turbuczné Simon Judit

 

Baa Dominika

7.b

Horváth Lili

7.b

Füredi Linda

7.a

Zsámár Panna

7.a

Németh Anna

7.a

Németh Dominika

8.b

Szórád Anna

6.b

Vörös Boglárka

6.b

Goda Jázmin

6.a

Csárdi Zoé

6.a

Lamm Luca

6.a

 

Úszás

megyei diákolimpia

 

I.kcs. 50 m gyors

Kurucz Lázár

2.b

4.hely

 
 

I.kcs. 50 m mell

Kurucz Lázár

2.b

5.hely

 
 

III.kcs. 100 m gyors

N.Horváth Mátyás

5.a

3.hely

 
 

II.kcs. fiú 4X50 m gyors váltó

I.hely

 
   

Bánkuti Benedek

3.b

   
   

N.Horváth Zsigmong

4.a

   
   

Kuzma Zétény

4.b

   
   

Sneff Botond

5.a

   
 

III.kcs.fiú 4X50 m gyors váltó

I.hely

 
   

Völgyi Vendel

5.a

   
   

N.Horváth Mátyás

5.a

   
   

Doszpoth Bálint

7.a

   
   

Rózsahegyi Márton

7.a

   
 

IV.kcs. Fiú 4X50 m gyors váltó

3.hely

 
   

Kovács Péter

7.a

   
   

Lőrincz Ádám

7.a

   
   

Kurucz Levente

8.b

   
   

Németh Lajos

8.b

   
 

II.kcs. leány 4X50 m gyors váltó

3.hely

 
   

Doszpoth Anna

4.a

   
   

Doszpoth Eszter

4.a

   
   

Hohl Rebeka

4.a

   
   

Kodela Sára 4.b

4.b

   
 

III.kcs. Leány 4X50 m gyors váltó

3.hely

 
   

Cséplő Natasa

5.a

   
   

Varga Fanni

6.a

   
   

Anda Júlia Míra

6.b

   
   

Felde Zorka

6.b

   
 

II.kcs. mellúszás

Sneff Botond

5.a

4.hely

 
 

III.kcs. mellúszás

Doszpoth Bálint

7.a

4.hely

 
           

Egyéb sportág

 

megyei, országos elődöntő

Játékos sportverseny

I.hely - I.hely

Turbuczné Simon Judit, Czimmermann József

   

Varga Péter

5.a

   
   

Kovács Petra

5.a

   
   

Kovács Léna

3.b

   
   

Liplin Bence

4.a

   
   

Baglady Kornél

4.a

   
   

Bános Noémi

2.a

   
   

Zadravecz Áron

2.a

   
   

Heiszter Hanna

2.b

   

Kiemelkedő sporteredmények - február

területi

Kosárlabda B 33 leány

   

Horváth Lili

7.b

I.hely

Turbuczné Simon Judit

   

Baa Dominika

7.b

   

Zsámár Panna

7.a

   

Füredi Linda

7.a

megyei

Diákolimpia Kosárlabda III.kcs.

   

Csárdi Zoé

6.a

I.hely

Turbuczné Simon Judit

   

Lamm Luca

   

Bercsi Luca

   

Goda Jázmin

   

Szórád Anna

6.b

   

Vörös Boglárka

   

Szomjas Csenge

5.a

   

Gelencsér Zsófia

4.b

   

Szép Virág

   

Németh Luca

4.a

           

Egyéb sportág

országos

Játékos sportverseny

   

Varga Péter

5.a

III.hely

Turbuczné Simon Judit, Czimmermann József

   

Kovács Petra

   

Kovács Léna

3.b

   

Liplin Bence

4.a

   

Baglady Kornél

   

Heiszter Hanna

2.b

   

Zadravecz Áron

2.a

   

Németh Napsugár

      

Kiemelkedő sporteredmények - március

megyei

Kosárlabda IV.kcs Diákolimpia

Csárdi Zoé

6.a

I.hely

Turbuczné Simon Judit

Goda Jázmin

Bercsi Luca

Zsámár Panna

7.a

Füredi Linda

Németh Anna

Horváth Lili

7.b

Baa Dominika

Szórád Anna

6.b

Vörös Boglárka

Németh Dominika

8.b

megyei

Kézilabda III.kcs Diákolimpia

Major-Pomozi Édua

6.b

II.hely

Major-Pomozi Léda

5.b

Rodek Hanna

6.b

Simon Zoé

4.b

országos

Diákolimpia úszás III.kcs. 4X50 m váltó

Doszpoth Bálint

7.a

VII.hely

 

Rózsahegyi Márton

 

Völgyi Vendel

5.a

 

N.Horváth Mátyás

 

Sport - labdajáték eredmények - április

megyei

Labdarúgás diákolimpia II.kcs.

Baglady Kornél

4.a

III.hely

Kovács Tamás

Sipos Barnabás

Liplin Bence

Lovrek Deján

Varga Péter

5.a

Torma Zsombor

területi

Kosárlabda IV.kcs.

Baa Dominika

7.b

I.hely

 

Horváth Lili

 

Zsámár Panna

7.a

 

Füredi Linda

 

Németh Anna

 

Németh Dominika

8.b

 

Goda Jázmin

6.b

 

Csárdi Zoé

 

Bercsi Luca

 

Lamm Dóra Luca

 

Szórád Anna

6.a

 

Vörös Boglárka

 

országos

B33 Kosárlabda

Baa Dominika

7.b

III.hely

 

Füredi Linda

7.a

 

Horváth Lili

7.b

 

Zsámár Panna

7.a

 
           

Sport - atlétika eredmények - április

megyei

Mezei diákolimpia II.kcs

Doszpoth Anna

4.a

IV.hely

 

Doszpoth Eszter

VI.hely

 

Liplin Bence

V.hely

 

Mezei diákolimpia II.kcs - csapat

Doszpoth Anna

4.a

II.hely

 

Doszpoth Eszter

 
 

Varga Péter

5.a

I.hely

 
 

Liplin Bence

4.a

 

Mezei diákolimpia III.kcs - csapat

Cséplő Natasa

5.a

I.hely

 

Lamm Dóra Luca

6.a

 

Mezei diákolimpia IV.kcs - csapat

Herceg Zsombor

7.b

III.hely

 

városi

Atlétika Diákolimpia IV.kcs. 100 m

Kálcsics Laura

8.a

I.hely

 

Németh Martin

II.hely

 

Gubricza Gergő

III.hely

 

Bacsi Júlia

8.b

III.hely

 

Atlétika Diákolimpia IV.kcs. Távolugrás

Gyenese Máté

8.a

III.hely

 

Atlétika Diákolimpia IV.kcs. 4X100 m fiú váltó

Kurucz Levente

8.b

I.hely

 

Németh Martin

8.a

 

Gyenese Máté

 

Gubricza Gergő

 

Atlétika Diákolimpia IV.kcs. 4X100 m leány váltó

Kálcsics Laura

8.a

I.hely

 

Ódor Sára

8.b

 

Németh Anna

7.a

 

Bacsi Júlia

8.b

 

Atlétika Diákolimpia IV.kcs. magasugrás

Gubricza Gergő

8.a

II.hely

 

Németh Martin

III.hely

 
 

Atlétika Diákolimpia III.kcs. magasugrás

Varga Fanni

6.a

I.hely

 
 

Goda Jázmin

II.hely

 
 

Atlétika Diákolimpia III.kcs. távolugrás

Doszpoth Bálint

7.a

III.hely

 
 

Atlétika Diákolimpia III.kcs kislabdahajítás

N.Horváth Mátyás

5.a

I.hely

 
 

Doszpoth Bálint

7.a

II.hely

 
 

Atlétika Diákolimpia III.kcs. 4X100 m váltó fiú

Doszpoth Bálint

7.a

III.hely

 
 

N.Horváth Mátyás

5.a

 
 

Mulasics Dániel

6.a

 
 

Németh Vilmos

6.b

 
 

Atlétika Diákolimpia III.kcs. fiú csapat

Németh Vilmos

6.a

I.hely

 
 

Havasi Máté

7.b

 
 

Doszpoth Bálint

7.a

 
 

Mulasics Dániel

6.a

 
 

Atlétika Diákolimpia III.kcs. leány csapat

Bercsi Luca

6.a

I.hely

 
 

Szórád Anna

6.b

 
 

Varga Fanni

6.a

 
 

Atlétika Diákolimpia II.kcs. leány

Doszpoth Anna

4.a

I.hely

 
 

Doszpoth Eszter

 
 

Simon Zoé

4.b

 
 

Kósi Anna

5.a

II.hely

 
 

Kovács Petra

 
 

Szomjas Csenge

 
 

Rákhely Nóra

4.a

 
 

Atlétika Diákolimpia II.kcs. fiú csapat

Varga Péter

5.a

I.hely

 
 

Liplin Bence

4.a

 
 

Baglady Kornél

 
 

Atlétika Diákolimpia II.kcs. egyéni összetett

Varga Péter

5.a

II.hely

 
 

Liplin Bence

4.a

III.hely

 
           

Sport - egyéb sportágak

országos

Torna Diákolimpia

Németh Rozália

4.a

II.hely

 

Vívó Diákolimpia, csapat

Kovács Barnabás

6.b

IV.hely

 
 

Gál Csongor

 
 

Rózsás János

7.a

 

Kiemelkedő sporteredmények - május

területi

Kosárlabda III.kcs.

Goda Jázmin

6.a

III.hely

 

Csárdi Zoé

 

Lamm Luca

 

Bercsi Luca

 

Szórád Anna

6.b

 

Vörös Boglárka

 

Szomjas Csenge

5.a

 

Gelencsér Zsófia

4.b

 

Trojkó Nikolette

 

Németh Luca

4.a

 

Kovács Léna

3.b

 

Gelencsér Noémi

 

megyei

atlétika - csapat II.kcs. Fiú

Bagladi Kornél

4.a

I.hely

 

Liplin Bence

 

Varga Péter

5.a

 

megyei

atlétika - csapat III.kcs. Fiú

Doszpoth Bálint

7.a

III.hely

 

Németh Vilmos

6.b

 

Havasi Máté

7.b

 

megyei

atlétika - csapat II.kcs. Leány

Doszpoth Anna

4.a

II.hely

 

Kovács Petra

5.a

 

megyei

4X100 m váltófutás

Ódor Sára

8.b

I.hely

 

Bacsi Júlia

 

Baa Dominika

7.b

 

Kálcsics Laura

8.a

 

megyei

4X100 m váltófutás

Kurucz Levente

8.b

II.hely

 

Gyenese Máté

8.a

 

Gubricza Gergő

 

Németh Martin

 

megyei

4X600 m váltófutás

Baa Dominika

7.b

I.hely

 

Zsámár Panna

7.a

 

Füredi Linda

 

megyei

4X1000 m váltófutás

Németh Lajos

8.a

I.hely

 

Kurucz Levente

 

Herczeg Zsombor

7.b

 

megyei

Magasugrás

Varga Fanni

6.a

II.hely

 

országos

4X100 m váltófutás

Kálcsics Laura

8.a

X.hely

 

Baa Dominika

7.b

 

Ódor Sára

8.a

 

Bacsi Júlia

 

országos

4X600 m váltófutás

Baa Dominika

7.b

VI. hely

 

Füredi Linda

7.a

 

Zsámár Panna

 

országos

4X1000 m váltófutás

Herczeg Zsombor

7.b

IV.hely

 

Kurucz Levente

8.b

 

Németh Lajos

 

Gubricza Gergő

8.a

 

 

 

Sakk versenyeredmények

 

2017/2018-as tanév

 

Verseny szint

Verseny megnevezése

Diák neve

oszt.

Eredmény

Felkészítő neve

nemzetközi

Batthyány Sakk Kupa

Csapat:

 

V. hely

Sárdi Zoltán

Beznicza Mira

3.a

 

Beznicza László

4.a

 

Horváth Sebestyén

4.a

 

Szalai-Bognár Botond

4.b

 

Fehér Alexandra

5.b

 

Honfi Viktória

8.a

 

Szép Mínea Dalma

7.a

 

Egyéni:

   

Honfi Viktória

8.a

VI.hely

Beznicza Mira

3.a

I.hely + különdíj

 

 

Kiemelkedő sakkeredmények - december

városi

Diákolimpia

 Sárdi Zoltán

 

 

Kurucz Levente

8.b

I. hely

 

 

Szép Mínea Dalma

7.a

I. hely

 

 

Beznicza Míra

3.a

I. hely

 

 

Beznicza László

4.a

I. hely

 

 

Horváth Erik

2.a

III. hely

 

 

Bognár Soma

7.a

III. hely

 

 

Szalai Bognár Botond

4.b

III. hely

 

 

       

 

Sakk Diákolimpia területi bajnokság:

Felsős fiúk - Kurucz Levente, Bognár Soma, Szabó Bálint, Keller  Attila   II.

felsős leányok - Honfi Viktória, Szép Mínea Dalma, Fehér Alexandra   I.
 
alsós fiúk -Horváth Sebestyén, Beznicza László, Szalai-Bognár Botond, Beznicza Mira    I. helyezést értek el.
 
 
 
  
 

Kiemelkedő sakkeredmények- február

megyei

Diákolimpia - egyéni

   

Szép Mínea Dalma

7.a

I.hely

Sárdi Zoltán

   

Beznicza Míra

3.a

I.hely

   

Kurucz Levente

8.b

II.hely

megyei

Diákolimpia - csapat

   

Honfi Viktória

8.a

II.hely

Sárdi Zoltán

   

Szép Mínea Dalma

7.a

   

Fehér Alexandra

5.b

megyei

Egyéni értékszámos

   

Honfi Viktória

8.a

II.hely

Sárdi Zoltán

   

Horváth Sebestyén

4.a

I.hely

megyei

Diákolimpia - csapat

   

Horváth Sebestyén

4.a

I.hely

Sárdi Zoltán

   

Beznicza László

   

Szalai Bognár Botond

4.b

   

Beznicza Mira

3.a

           

 

Sakkeredmények - április

országos

egyéni amatőr

Beznicza Míra

3.a

III.hely

 

csapat

Horváth Sebestyén

4.a

XIV.hely

 

Beznicza László

4.a

 

Szalai Bognár Botond

4.b

 

Beznicza Míra

3.a

 

Egyéb versenyek

 

2017/2018-as tanév

 

 "Szép Zalában születtem" területi népdaléneklési verseny

Bokréta kisegyüttes - ezüst minősítés

Tagjai :Salamon Jázmin Kíra 1.a, Kollár Botond 1.a , Kocsis Dániel 1.a.
 
Felkészítő nevelőjük Delyné Csere Andrea
 
 
 
 
 

"Szakmák, mesterségek" művészeti pályázat (megyei verseny)         

Resetár Jázmin  7.b       I.hely  

Felkészítő nevelő: Babati Csaba

 

"Fények és árnyékok" rajzverseny ( megyei verseny)   

Munkácsi Marcell  8.b       II.hely

Felkészítő nevelő: Kovács Katalin - Művészeti Iskola

 

városi

"Ésszel AIDS nélkül" vetélkedő

8.b

II. hely

Hajdú Izabella, Jakabné Czulek Ágota

 

 

Bacsi Júlia

 

 

Baranyai Dóra

 

 

Horváth Jákó

 

 

Kuzsner Péter

 

 

 

Tisztelt Támogatóink!

Köszönjük, ha adója 1%-val támogatja iskolánk alapítványát!

Adószám: 18958544-1-20

 

FIGYELEM!

Hiányzó tanulók étkezésének lemondása,
illetve étkezés igénylése a következő telefonszámon, 8 - 9 óra között:

+36 30 783-0570

E-mail: korosi.menza@gmail.com