• Tanulmányi
  • Sport
  • Sakk
  • Egyéb

Tanulmányi versenyeredmények

  

2017/2018-as tanév

 

Bolyai Matematika Csapatverseny megyei forduló

 

"KITARTÓAK" - Füredi Linda 7.a; Kozári Lili 7.a; Taródy Csenge 7.a; Zsámár Panna 7.a -

III. helyezett

Felkészítő nevelő: Kisházi Szabolcsné

bolyaics1

 "ÜGYESEK" - Bacsi Júlia 8.b; Kuzsner Péter 8.b; Horváth Jákó 8.b; Horváth Tamás 8.b -

VI. helyezett

Felkészítő nevelő: Molnár Gábor

 bolyaics2

 

Bolyai Matematikaverseny

 

Tálosi Mátyás 3. b    III. helyezett

Felkészítő nevelő: Sólyomné Rácz Erika

Marczin Zsombor 3.a  VI. hely

Felkészítő nevelő: Takács Ildikó

 

Salamon Szonja Vanda 6. b    I. helyezett

Erdélyi Anna 6.b    V. helyezett

Bognár Soma András 7. a     I. helyezett

Varga Péter 5.a   IV. helyezett

Felkészítő nevelő: Kisházi Szabolcsné

bolyai

 

bolyai2

 

 

 

 

 

Sport versenyeredmények

 

2017/2018-as tanév

 

Verseny szint

Verseny megnevezése

Diák neve

oszt.

Eredmény

Felkészítő neve

Labdajáték

városi

Labdarúgó verseny, II. korcsoport

Csapat:

 

I.hely

Kovács Tamás

   

Baglady Kornél

4.a

   
   

Lovrek Deján

4.a

   
   

Liplin Bence

4.a

   
   

Sipos Barnabás

4.a

   
   

Varga Péter

5.a

   
   

Torma Zsombor

5.a

   
   

Unger Patrik

3.a

   

Atlétika

megyei

Ügyességi csapatbajnokság, fiú távolugrás

Csapat:

 

II.hely

Turbuczné Simon Judit, Kovács Tamás

   

Gubricza Gergő

8.a

 
   

Gyenese Máté

8.a

 
   

Németh Martin

8.a

 
   

Herczeg Zsombor

7.b

 

megyei

Leány kislabdahajítás

Rodek Hanna

6.b

III.hely

   

Füredi Linda

7.a

III.hely

 

10x200 m váltófutás

Zsámár Panna

7.a

I.hely

   

Baa Dominika

7.b

I.hely

   

Ódor Sára

8.b

I.hely

   

Bacsi Júlia

8.b

I.hely

   

Gyenese Máté

8.a

I.hely

   

Gubricza Gergő

8.a

I.hely

   

Németh Martin

8.a

I.hely

   

Herczeg Zsombor

7.b

I.hely

Atlétika

városi

Őszi atlétika verseny III.kcs.

 

60 m futás

Doszpoth Bálint

7.a

II.hely

testnevelők

   

Németh Vilmos

6.b

III.hely

"

   

Szórád Anna

6.b

III.hely

"

 

távolugrás

Doszpoth Bálint

7.a

I.hely

"

   

Németh Vilmos

6.b

II.hely

"

   

Mulasics Dániel

6.a

III.hely

"

   

Szórád Anna

6.b

II.hely

"

 

kislabdahajítás

N.Horváth Mátyás

5.a

I.hely

"

   

Doszpoth Bálint

7.a

II.hely

"

 

4x100 m-es váltófutás

   

II.hely

"

   

Baglady Marcell

5.a

   
   

Németh Vilmos

6.b

   
   

Honfi Dávid

5.b

   
   

Doszpoth Bálint

7.a

   
           

városi

Őszi atlétika verseny IV.kcs.

 

100 m futás

Németh Martin

8.a

II.hely

testnevelők

   

Baa Dominika

7.b

I.hely

"

   

Bacsi Júlia

8.b

II.hely

"

 

távolugrás

Zsámár Panna

7.a

II.hely

"

 

4x100 m váltó

   

III.hely

"

   

Gubricza Gergő

8.a

   
   

Németh Martin

8.a

   
   

Gyenese Máté

8.a

   
   

Bános Levente

7.b

   
 

4x1000 m váltó

   

II.hely

"

   

Kurucz Levente

8.b

   
   

Németh Lajos

8.b

   
   

Dobri Soma

7.a

   
   

Herczeg Zsombor

7.b

   
 

4x600 m váltó

   

I.hely

"

   

Baa Dominika

7.b

   
   

Füredi Linda

7.a

   
   

Zsámár Panna

7.a

   
   

Goda Napsugár

7.b

   

városi

Mezei futóverseny

"

 

I. korcsoport

Zadravecz Áron

2.a

III.hely

 
 

II. korcsoport

Liplin Bence

4.a

I.hely

 
   

Simon Alexandra

4.b

I.hely

 
   

Doszpoth Anna

4.a

III.hely

 
 

III.korcsoport

Cséplő Natasa

5.a

II.hely

 
 

IV.korcsoport

Kurucz Levente

8.b

I.hely

 
   

Baa Dominika

7.b

II.hely

 

 

Sakk versenyeredmények

 

2017/2018-as tanév

 

Verseny szint

Verseny megnevezése

Diák neve

oszt.

Eredmény

Felkészítő neve

nemzetközi

Batthyány Sakk Kupa

Csapat:

 

V. hely

Sárdi Zoltán

Beznicza Mira

3.a

 

Beznicza László

4.a

 

Horváth Sebestyén

4.a

 

Szalai-Bognár Botond

4.b

 

Fehér Alexandra

5.b

 

Honfi Viktória

8.a

 

Szép Mínea Dalma

7.a

 

Egyéni:

   

Honfi Viktória

8.a

VI.hely

Beznicza Mira

3.a

I.hely + különdíj

 

 

Egyéb versenyek

 

2017/2018-as tanév

 

 "Szép Zalában születtem" területi népdaléneklési verseny

Bokréta kisegyüttes - ezüst minősítés

Tagjai :Salamon Jázmin Kíra 1.a, Kollár Botond 1.a , Kocsis Dániel 1.a.
 
Felkészítő nevelőjük Delyné Csere Andrea
 

Tisztelt Támogatóink!

Köszönjük, ha adója 1%-val támogatja iskolánk alapítványát!

Adószám: 18958544-1-20

 

FIGYELEM!

Hiányzó tanulók étkezésének lemondása,
illetve étkezés igénylése a következő telefonszámon:

+36 30 783-0570

E-mail: korosi.menza@gmail.com