Tanulók

1.a

1.a

 

Bedőné Steinhardt Judit - osztályfőnök
Delyné Csere Andrea
 
1. Baa Viktória
2. Bársony Márton
3. Bergán Bence
4. Biczó Lilla
5. Czira-Mátés Szabolcs
6. Csonka Attila
7. Dávid Réka
8. Dávid Dóra
9. Hegedüs Hanna
10. Horváth Noel
11. Jankovics Jázmin Hanna
12. Kisházi Bence
13. Kocsis Dániel
14. Kollár Botond
15. Laczkó Bianka Elizabet
16. Molnár Tamás
17. Salamon Jázmin Kira
18. Süle Zselyke
19. Szilágyi Ábel
20. Takács Borbála
21. Tánczos Gergely
22. Traub-Vigh Rebeka
23. Varga Zétény
24. Zámbó András
25. Zsoldos Hanna
1.b

1.b

 

Hermán Szilvia-osztályfőnök
Cserháti Zsuzsanna
 
1. Balázs Áron
2. Bali Noel Zolta
3. Bellák Balázs
4. Berta Bonita
5. Bokán Simon
6. Borda Ábel
7. Horváth Lilla
8. Horváth Nóra Fanni
9. Kolonics Gyula
10. Kristóf Zsanett
11. Lukács Letícia
12. Nagy Noel
13. Nagy Márton
14. Navinszky Mira
15. Németh Korina
16. Németh Réka
17. Novák Bence
18. Ódor Luca
19. Péntek Janka
20. Szalai Bognár Anna
21. Szamosi Alexa
22. Szegedi Hanna Zselyke
23. Torma Lujza
24. Tulok-Kiss Panna
25. Varga Dominik
26. Vég Petra
27. Zámbó Lili
2.a

2.a

 

Jakabfiné Gerócs Elvira - osztályfőnök
Végvári Judit
 
1. Andrusecz Jázmin
2. Baj Villő
3. Balázs Petra
4. Bános Noémi
5. Beke Kitti
6. Doma Lilien
7. Horváth Erik Noé
8. Horváth Kristóf
9. Jáger Leila
10. Jerausek Nóra
11. Kredics Lídia Zsófia
12. Mező Viktor
13. Musztács Olivér
14. Németh Napsugár
15. Polgár Dorka
16. Radák Léna
17. Rikli Panna
18. Selek Flóra
19. Szabó Rebeka
20. Taródy Csepke
21. Tóth Bence
22. Vadas Virág
23. Varga Vivien
24. Völgyi Vera
25. Vörös Bodza
26. Zadravecz Áron
27. Záhony Zoé Dorina
2.b

2.b

 

Czimmermann József - osztályfőnök
Halász Lászlóné
 
1. Anda Benedek Zoltán
2. Bagonyai Máté Zoltán
3. Balogh Benedek
4. Bazsó Bianka
5. Farkas Réka
6. Farkas Roland
7. Ferenczy Gergely
8. Földi Ákos
9. Gáspár Medárd
10. Godinek Nóra
11. Gyóni András
12. Heiszter Hanna
13. Hohl Mira
14. Kerezsi Kinga
15. Kurucz Lázár
16. Lancsák Kornél
17. Orbán Levente
18. Pintér Dóra
19. Pintér Márk
20. Saskői Áron László
21. Sneff Csanád
22. Szép Gergő
23. Virth Anna
24. Vörös Lili Jázmin
25. Zalavári Bence
3.a

3.a

 Takács Ildikó - osztályfőnök
 Bonczek Beatrix
  
1. Balogh Vivien
2. Bárdosi Luca Panna
3. Benczes József
4. Beznicza Míra
5. Cseh Lina Viktória
6. Csonka Kornél
7. Dénes Ábel Vilmos
8. Erdélyi István
9. Fehér Dominik Sándor
10. Fülöp Jázmin
11. Fülöp Marcell
12. Goda Jordán
13. Hessel Jázmin
14. Horváth Martin
15. Horváth Patrik
16. Horváth Zsófia
17. Kreiner Tünde
18. László György
19. Macsek Milán
20. Major Levente Barnabás
21. Marczin Zsombor
22. Nagy Nándor
23. Németh Donát
24. Silló Csongor
25. Simon Lora Tiara
26. Szerdahelyi Enikő
27. Ténai Botond 
28. Unger Patrik István
29. Varga Izabella
30. Ye Liukun
3.b

3.b

 Rákos Ibolya - osztályfőnök
 Sólyomné Rácz Erika
  
1. Bánkuti Benedek
2. Baraniuk Zója
3. Bem Marcell
4. Benkő Martin Dorián
5. Bognár Flóra Szilvia
6. Csöregi Marcell
7. Drávai Andor
8. Fodor Vencel
9. Gáspár Simon András
10. Gelencsér Noémi
11. Goór Hanna
12. Gőgös Kata
13. Henczi Barnabás
14. Hortobágyi Anna
15. Horváth Balázs György
16. Jakab Zsófia
17. Kassai Liza
18. Kocsis Hanna
19. Kovács Léna
20. Kozári Patrik
21. Kuzma Viktória
22. Lőrincz Botond
23. Nagy Ádám
24. Nagy Nina Antónia
25. Németh Kinga
26. Palkó Patrik
27. Tálosi Mátyás
28. Tóth Marcell 
29. Török Luca
4.a

4.a

 Halászné Tihanyi Magdolna – osztályfőnök
 Schvarcz Istvánné
  
1. Andor Juliana Krisztina
2. Bagladi Dóra
3. Baglady Kornél Jácint
4. Bársony Balázs
5. Beznicza László Bodó
6. Dervalics Lívia Réka
7. Domina Luca
8. Doszpoth Anna
9. Doszpoth Eszter
10. Föld Milán
11. Gerencsér Csenge
12. Herczeg Valter
13.  Hohl Rebeka
14. Horváth Sebestyén
15. Kárász Noel Péter
16. Liplin Bence
17. Lovrek Deján
18. Molnár Ádám Zsolt
19. Munkácsi Máté
20. N. Horváth Zsigmond
21. Németh Luca Kata
22. Németh Rozália
23. Ódor Dóra Anna
24. Pécsi Petra
25. Rácz András Dávid
26. Rákhely Nóra
27. Sipos Barnabás
28. Szabó Levente
29. Takács Barna Kolos
30. Tirászi Tamara
31. Ulicska Evelyn
32. Varga Boglárka
4.b

4.b

 
 

Gozdán Györgyike– osztályfőnök

 

Krasznainé Harangozó Éva

  

1.

Bem Levente

2.

Dávid Máté

3.

Deés Dina

4.

Gáspár Zsombor

5.

Gelencsér Zsófia

6.

Horváth Benedek Ábel

7.

Imrek Sára Anna

8.

Kis Bence

9.

Kodela Sára

10.

Kovács Gergő

11.

Krikker Bulcsú Tibor

12.

Kuzma Zétény

13.

Kuzma Zsófia

14.

Major Lili

15.

Mike Benjámin

16.

Molnár Enikő

17.

Németh André

18.

Németh Kristóf

19.

Pati Fanni

20.

Pervein Berengár László

21.

Simon Alexandra Zoé

22.

Szalai Bognár Botond

23.

Szalay Vivien

24.

Szép Virág

25.

Trojkó Nikoletta

26.

Varga Vilmos József

27.

Zaorál Olivér

5.a

5.a

 Heckenast Márta - osztályfőnök
  
1. Baglady Marcell András
2. Cséplő Natasa
3. Drávai Lilien
4. Győrfi Boglárka
5. Hegyi Hortenzia
6. Horváth Bálint
7. Inoka Zétény
8. Jáger Marcell
9. Joós Balázs Benedek
10. Kolonics Kincső
11. Kósi Anna
12. Kovács Petra
13. Kreiner Attila
14. Marton Tamás Bence
15. N. Horváth Mátyás
16. Ódor Anna
17. Sneff Botond
18. Szij Gábor Máté
19. Szomjas Csenge
20. Torma Zsombor
21. Tóth Sára
22. Török Kira Rebeka
23. Varga Péter
24. Völgyi Vendel
5.b.

5.b

 

Mercz Tamásné - osztályfőnök

  

1.

Czira-Mátés Jázmin

2.

Csizmadia Balázs

3.

Fadgyas Nina

4.

Fehér Alexandra

5.

Haszon László Botond

6.

Hegedüs Afrodita

7.

Honfi Dávid

8.

Kele Angelika

9.

Keller Attila

10.

Luksics Mária Nikolett

11.

Major-Pomozi Léda

12.

Molnár Levente

13.

Molnár Nikolett

14.

Musztács Mínea

15.

Nacsa Dominik

16.

Orsos Bence

17.

Pongrácz Balázs

18.

Pongrácz Dominik

19.

Rikli Milán

20.

Szollár Veronika

21.

Ténai Zétény

22.

Varga-Szömös Noel

23.

Várszegi Nóra

24.

Zele Noel

6.a

6.a

 Turbuczné Simon Judit - osztályfőnök
  
1. Boros Milán
2. Cziczlavicz Kristóf
3. Csárdi Zoé
4. Darabos Martin
5. Dervalics Noémi
6. Goda Jázmin
7. Godinek Gréta
8. Halász Kira
9. Heiszter Bálint
10. Horváth Csongor
11. Horváth Kevin
12. Horváth Zsolt
13. Kalányos Regina
14. Kodela Károly
15. Lovrek Benedek
16. Mismás Dávid
17. Molnár Mátyás
18. Mulasics Dániel
19. Németh Levente Bence
20. Novák Maja Anna
21. Orbán Brigitta
22. Pungor Máté
23. Rohács Erik Máté
24. Szabó Réka
25. Szilágyi Mercédesz Szimonetta
26. Takács Zsóka
27. Varga Fanni
28. Vass Gergő Dániel
6.b

6.b

 

Tolnainé Demeter Csilla - osztályfőnök

  

1.

Anda Júlia Míra

2.

Dombi Szabolcs

3.

Erdélyi Anna

4.

Felde Zorka

5.

Gál Csongor

6.

Gelencsér Szabolcs

7.

Horváth Hanna

8.

Horváth Tamás

9.

Jáger Rebeka

10.

Kincses Jordán Izsák

11.

Kovács Barnabás

12.

Kredics Viktória Virág

13.

Major-Pomozi Édua

14.

Németh Csongor Barnabás

15.

Németh Réka

16.

Németh Vilmos

17.

Pál Júlia

18.

Rodek Hanna Sára

19.

Salamon Szonja Vanda

20.

Szabó Bálint András

21.

Szórád Anna

22.

Takács Kata

23.

Tatár Ádám

24.

Tóth Flórián Attila

25.

Vass Máté

26.

Vörös Boglárka

7.a

7.a

 

Passáné Bolf Mária - osztályfőnök

  

1.

Andrasek Nóra

2.

Apáti Noel

3.

Bencze Tatjána

4.

Bognár Bori

5.

Bognár Soma András

6.

Bukovecz Emma

7.

Dobri Sándor Soma

8.

Doszpoth Bálint

9.

Fodor Kíra

10.

Füredi Linda

11.

Gelencsér Ádám

12.

Háli Zétény

13.

Horváth Csenge Luca

14.

Horváth Szófia Anna

15.

Kontrecz Botond

16.

Kovács Péter

17.

Kozári Lili

18.

Kozári Márton

19.

Léder Luca

20.

Lőrincz Ádám

21.

Nagy Janka

22.

Németh Anna

23.

Nyirádi Luca

24.

Rózsahegyi Márton

25.

Rózsás János

26.

Szabó Réka

27.

Szép Mínea Dalma

28.

Taródy Csenge

29.

Tislér Martin László

30.

Virág Lívia

31.

Völgyi Virág

32. 

Zsámár Panna

 
7.b

7.b

 

Jakabné Czulek Ágota - osztályfőnök

  

1.

Baa Dominika

2.

Bacs Benjámin Kevin

3.

Bános Levente

4.

Baticz Dominik

5.

Csonka Kármen

6.

Deák Barnabás Ferenc

7.

Dominkó Dominik

8.

Farkas Máté

9.

Goda Napsugár

10.

Havasi Máté

11.

Herczeg Zsombor

12.

Horváth Adrienn

13.

Horváth Fanni Viktória

14.

Horváth Lili Virág

15.

Hosszu Kevin

16.

Hübner Richárd

17.

Kárász Panna

18.

Kosztricz Ákos

19.

Krihó Katalin

20.

Lengyel Anna

21.

Nagy Gergő Barnabás

22.

Németh Roni

23.

Palotás Vanessza

24.

Perendy Tamás

25.

Resetár Jázmin

26.

Sipos Dorka

27.

Szabó Réka

28.

Török Natália

29.

Vastag Nóra Anna

8.a

8.a

 

Sárdi Zoltán - osztályfőnök

  

1.

Csalló Roland

2.

Etler Soma

3.

Grosse Lukas Maximilian

4.

Gubricza Gergő

5.

Gyenese Máté

6.

Gyergyák Vera

7.

Hazafi Milán

8.

Honfi Viktória

9.

Horváth Melitta

10.

Kálcsics Laura

11.

Knausz Gergely

12.

Kollár Sára

13.

Németh Martin

14.

Németh Nikoletta

15.

Pőcze Dániel Gábor

16.

Réti Attila Martin

17.

Rohács Alexander Kevin

18.

Stróbl Mihály Ödön

19.

Szabó Martina

20.

Szalai Csaba

21.

Tamás Eszter

22.

Varga-Szömös Bálint

8.b

8.b

 

Molnár Gábor - osztályfőnök

  

1.

Bacsi Júlia

2.

Balogh Ádám

3.

Bánkuti Bonita

4.

Baranyai Dóra

5.

Cora Ester Chiara

6.

Flumbort Petra Erika

7.

Gyergyák Róza

8.

Horváth Jákó

9.

Horváth Tamás

10.

Joós Rebeka Anna

11.

Kurucz Levente

12.

Kuzsner Péter Tamás

13.

Lengyel Kevin László

14.

Lovrek Rómeó

15. 

Mészáros Dávid

16.

Munkácsi Marcell

17.

Németh Dominika Csenge

18.

Németh Lajos

19.

Ódor Sára

20.

Szakonyi Máté

21.

Szekeres Zsófia

22.

Széll Kata

23.

Varga Enikő

24.

Varga Marcell Simon

Tisztelt Támogatóink!

Köszönjük, ha adója 1%-val támogatja iskolánk alapítványát!

Adószám: 18958544-1-20

 

FIGYELEM!

Hiányzó tanulók étkezésének lemondása,
illetve étkezés igénylése a következő telefonszámon:

+36 30 783-0570

E-mail: korosi.menza@gmail.com